Nural AYDIN
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon


Nural AYDIN 1976’da Trabzon’da doğdu. 1994-2000 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim gördü. 2000 yılında Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon İhtisasına başladı ve 2004 yılında Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı ünvanını aldı.

Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde geçirdiği 4 yıl boyunca ağırlıklı kas iskelet sistemi hastalıkları, girişimsel işlemler, Nörolojik Rehabilitasyon ve Serebral Palsi ünitelerinde çalıştı.

2004 yılında kısa süreli Sivas İzzettin Keykavus Devlet Hastanesi’nde uzman doktor olarak hizmet veren Dr. AYDIN, 2004-2014 yılları arasında Ankara Güven Hastanesi’nde çalıştı. Bu süre zarfında çeşitli kurslar ve eğitimlere katılmış, Ortopedik Rehabilitasyon üzerine yoğunlaşmıştır.

2014 Aralık ayından itibaren Ankara Acıbadem Hastanesi’nde görev yapmaya başladı.  2019 yılında EUMS Board Sertifikası ’na hak kazanmıştır.  2020 Ocak ayından itibaren Acıbadem Hastanesi’ndeki görevine ilaveten özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Evli ve 2 çocuk annesidir, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

nural aydın
Size nasıl yardımcı olabiliriz?