Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Kronik ağrıları bir hasta olarak bur çok doktor/tedavi yöntemi denedim. Nural hanım sadece okulda öğretilen şeylere bağlı kalmayıp literatürde olup bitenleri takip eden, hastanın şikayetini DİNLEYEN ve ona göre tedavi sürecini planlayan bir doktor. Nural hanımdan ve ekibinden tedavi almak bence kendiniz için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri.

m....

Daha öncesi ismini çok duymakla kendisinde muayene olmamıştım bir arkadaşımın tavsiyesiyle muayenesine gittim, şikayetlerimi anlatım MS hastası olduğumu 10 yıldan beri MS tedavisini aldığımı fayda görmediğimi şikayetlerimi dinledi ve MS hastası olmadığımı kendi deyimiyle tanıda spastisite ile myotoniyi ayırıcı tanıda karıştırıldığı ifade etti,bazı tedaviler uyguladı şuan çok iyiyim kendilerine teşekkürler.

a...

Nural Hanım’ın yaklaşık 9 yıldır hastasıyım. Geçirmiş olduğum kazası sonucu kendisine ihtiyaç duydum. Omuzumda yırtık, boynumda ve dizimde sorunlar vardı. Önerdiği tedavi sonucu hayatım tekrar yoluna girdi. Daha sonra da bu tarz rahatsızlıklarım için yine kendisini tercih ettim. Fizik tedavim şu an bel ağrım için devam ediyor. İşinde profesyonel, ilgili ve çok başarılı bir hekim Nural Hanım. Hastasını çok iyi dinliyor ve detaylı muayene yapıyor. Gereksiz bir uygulamaya asla müsade etmiyor ve her an ulaşabiliyor oluşum çok memnun ediyor beni. Ben aramadan, tahlil sonuçlarım hakkında beni arayarak bilgi veren bir hekim. Çok daha iyiyim. Çok teşekkür ediyorum kendisine ve gözü kapalı herkese tavsiye ediyorum.

f...

20 yıllık doktorum Nural Hanım. Pek çok şikayetim için yine pek çok tedavi gördüm. Kireçlenme, ödem, sinir sıkışması vb. gibi sorunlar için tedavi oldum. Tüm tedavilerinden çok memnunum. Nural Hanım bize aileden biri gibi davranıyor ve her şeyimizle ilgileniyor. Bir insan ve bir doktor olarak da çok beğeniyoruz. Teşhisiyle, tedavisiyle çok iyi ve ilgili bir hekimdir. İnsanlara nasıl yaklaşacağını çok iyi biliyor ve hastaları ile birebir ilgili. Oturduğu yerden ağarlamıyor hastasını, çıkıyor ve her konuda yardımcı oluyor. Herkese tavsiye ediyorum. Bulunmuş olduğu hastane için bir cevherdi.

a...

Bir trafik kazası neticesinde %93 yürüme engelli oldum. Uzun yıllar boyunca Nural Hanım’a tedavi oldum. Pek çok tedavi uygulaması aldım. Hiç kımıldayamaz ve ayağa kalkamazken, şimdi bir baston yardımı ve destek ile az da olsa yürüyebiliyorum. İlerleyen yaşım için çok olumlu bir gelişme bu. Nural Hanım hastasına karşı çok hassas; kontrollerini dikkatle yapar ve tahlilleri dikkatle kontrol eder. Fizik tedavi sürecim hala devam ediyor ve çok memnunum.

e...

Yaklaşık 10 yıldır hastasıyım. Dizlerimin, boynumun tedavisi ve diğer ağrılarım için de kendisini tercih ettim. Her zaman çok kolay ulaşabildiğim, her soruma cevap alabildiğim ve çözüm odaklı bir hekim oldu. En önemlisi insancıl bir hekim. Fizik tedavi yanında, iğne uygulaması ve ilaç tedavisi de aldım. Çok memnunum. Ağrılarım büyük oranda sona erdi; eşlik eden rahatsızlıklarım da var ve tüm süreç için çok yardımcı oluyor. İyi ki tanımışım kendisini ve iyi ki doktorumuz olmuş. Eşim de hastası ve çok minnettarız kendisine.

y....

Omuz ağrılarım vardı ve bu nedenle tanıştık Nural Hanım ile. Teşhisi ve fizik tedavi uygulamaları ile ağrılarım hafifledi. Kişiye uygun iletişimi, ve uygulamalarından çok memnun kaldım. Kontrollerim devam ediyor. İhtiyaç duyduğumda kendisine ulaşabiliyorum ve hastalarını asla unutmadığı için kolay iletişim kurabiliyoruz.

h....

Boyun ve bel fıtığı problemlerimden dolayı ihtiyaç duydum Nural Hanım’a. İyi ki de tanışmışız. Çok iyi ve ilgili bir doktor. Tecrübesi, enerjisi ve yaklaşımı ile benim için vazgeçilmez bir doktor oldu. Uyguladığı fizik tedavi ve ilaçlar sayesinde eski sağlığıma kavuştum. Yaklaşık 4 yıldır hastasıyım ve çok memnunum. İyi ki var ve iyi ki tanımışım kendisini.

y....

Kızımın bacaklarında bir sorun vardı ve teşhisi ile onu tedavi etti. Bir çeşit grip virüsü bacaklarında yer etmişti ve kızım yürüyemiyordu. Nörolojik bir sorun olduğunu söylediler ve ilgili branşla ortak çalışma yürüttüler. Kızım ilaç tedavisi ile 3 haftada yürümeye başladı. Ben dizlerimde bulunun kireçlenme ve sıvı kaybı için tercih ediyorum kendisini. Dizlerim için enjeksiyon tedavisi aldım ve ağrılarım sona erdi. Teşhisinden, bilgisinden ve uygulamalarından çok memnunuz. İhtiyaç duymamız halinde danışacağımız ilk hekim. Hastasını çok güzel bilgilendirir ve her şeyi açıklar. İnsancıl ve canayakın bir hekim. Tamamiyle hastası odaklı, dürüst ve yapıcı biri. Kendisini çok seviyoruz.

f....

Nural Hanım çok ilgili,tecrübeli,hastayla iyi iletişim kurabilen iyi bir doktor herkese tavsiye ederim.Bende bel ve boynumda bir takım rahatsızlıklarım var yıllardır gidiyorum.Her zaman mevsim geçişlerinde stresli zamanlarda ağrılarım oluyor bu süreçte gidiyorum.Hiç bir sıkıntım olmadı.Verdiği tedavi ve ilaçlarla şikayetim kalmıyor.

i....

Yorumunuzu Gönderin!


    Size nasıl yardımcı olabiliriz?